DUBROWNIK W MALARSTWIE I FOTOGRAFII

Wystawa zbiorowa: Bożena Fibik-Beim, Barbara Kubiak-Sobczak, Alicja Dworzecka, Ryszard Siejak

Green Galeria, ul. Zeylanda 3.

WERNISAŻ:7 lutego 2015, godz. 19

Wystawa trwa od 7 lutego 2015 do 24 kwietnia 2015.
Komisarz wystawy: Barbara Kubiak-Sobczak

Aranżacja: Barbara Kubiak-Sobczak, Ryszard Siejak, Bożena Fibik-Beim

W wystawie udział bior±:              

Alicja Dworzecka - Prawniczka, obecnie jest na ostatnim roku aplikacji adwokackiej przy Wielkopolskiej Izbie Adwokackiej w Poznaniu. Fotografi± zajmuje się od 2009 roku, gdy brała go¶cinnie udział w plenerze malarsko-fotograficznym organizowanym przez STiSK. Od tego czasu fotografia jest jej pasj±. Uczestniczyła w kilku plenerach fotograficznych, krajowych i międzynarodowych, a prace prezentowała na kilkunastu wystawach zbiorowych.

Bozena Fibik-Beim - plastyczka, absolwentka Wydziału Sztuk Pięknych Uniwersytetu w Toruniu. Dyplom  z malarstwa i pedagogiki artystycznej. Uprawia malarstwo sztalugowe, maluje olejem, na jedwabiu, rysuje i fotografuje. Aktywna działaczka w kilku stowarzyszeniach artystycznych: EKO ART, Stowarzyszenie Marynistów Polskich, Zwi±zek Polskich  Artystów. Prowadzi Galerię Pod Arkadami, organizuje wystawy, promuje  dokonania dzieci z pracowni plastycznych: MDK nr 1 i STiSK. Uczestniczyła w ponad 200 wystawach zbiorowych i indywidualnych

Barbara Kubiak-Sobczak - absolwentka UAM w Poznaniu, dyplom Wydziału Filozoficzno-Historycznego. Założycielka i wieloletni Prezes Stowarzyszenia Twórców i Sympatyków Kultury, założycielka dwóch galerii wystawienniczych, autorka katalogów i folderów, animatorka  kultury, organizatorka plenerów, warsztatów i projektów edukacyjnych dla dzieci. Podróżniczka. Uczestniczyła w kilkudziesięciu wystawach zbiorowych oraz  autorka kilku wystaw indywidualnych. Zajmuje się tkanin± artystyczn±, malarstwem i fotografi±.

Ryszard Siejak - rzeĽbiarz, były sportowiec - lekkoatleta. Interesuje się od wielu lat sztuk± ludow± i rękodziełem artystycznym. Autor kilku wielkoformatowych rzeĽb, które  zdobi± przestrzeń publiczn± m in w Goleniowie, Kotowie, PrzeĽmierowie, Zakrzewie.Amatorsko zajmował się malarstwem olejnym. Obecnie  fascynuje się fotografi±.


POWRÓT

aktualizacja 16.02.2015

 
 
Stowarzyszenie Twórców i Sympatyków Kultury
przy Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu
Wszelkie prawa zastrzeżone. C 2004 Copyright by KlimoK